З ПОЧАТКУ РОКУ УКРТРАНСНАФТА ЛІКВІДУВАЛА ДЕСЯТЬ ВРІЗОК ДО НАФТОПРОВОДІВ

16 липня 2019 року спеціалісти АТ «Укртранснафта» виявили несанкціоноване втручання в роботу нафтопроводу «Кременчук-Херсон».

На місці врізки працівники компанії знайшли два приварені до труби патрубки та приєднаний до них п’ятиметровий гумовий шланг. О 19.10 год аварійні бригади Укртранснафти завершили роботи з ліквідації зловмисного пошкодження, і нафтогін працює у стандартному режимі.

Це вже десята врізка до нафтопроводів, яку Укртранснафта ліквідувала з початку 2019 року.

Нагадаємо, першу врізку цього року спеціалісти Укртранснафти виявили 3 січня на Львівщині на ділянці нафтопроводу «Жулин-Дрогобич». Друге несанкціоноване втручання в роботу нафтотранспортної системи Укртранснафта ліквідувала наприкінці січня (н/п «Броди-Держкордон»). Третю врізку виявили 1 квітня на ділянці «Мозир-Броди». Тоді аварійні бригади компанії впродовж дев’яти годин працювали над ліквідацією зловмисного пошкодження труби. Четверта виявлена і ліквідована працівниками Укртранснафти врізка – на ділянці «Броди-Держкордон». П’яту врізку до нафтопроводу спеціалісти Товариства ліквідували в кінці квітня (н/п «Мозир-Броди»). У червні Укртранснафта знешкодила ще чотири врізки: дві – до нафтопроводу «Кременчук-Херсон» та дві – до нафтогону «Дружба».

За кожним фактом несанкціонованого втручання в роботу нафтотранспортної системи Укртранснафта повідомила правоохоронні органи.