УКРТРАНСНАФТА ЗМАГАТИМЕТЬСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У КАЗАХСТАНІ

Команда працівників АТ «Укртранснафта» 6 серпня розпочне боротьбу за першість у восьми номінаціях (трубопровідник лінійний, оператор НПС, слюсар з ремонту техустановок, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, лаборант хіманалізу, оператор товарний та електрогазозварювальник) на Міжнародному конкурсі Кращий за професією у м. Атирау (Республіка Казахстан).

Змагання пройдуть на території двох НПС АТ «КазТрансОйл». Загалом у конкурсі беруть участь 44 конкурсанти, які представляють найбільші нафтотранспортні компанії (АТ КазТрансОйл, ПАТ Транснефть, АТ Укртранснафта, ВАТ Гомельтранснефть, Група MOL, CNPC).

Упродовж двох наступних днів учасники змагань виконуватимуть теоретичні та практичні завдання конкурсних комісій. Переможців визначать у четвер, 8 серпня.

Команду Укртранснафти представляють: Анатолій Шевченко, Наталя Подубінська, Руслан Островий, Дмитро Мілованов, Денис Дябелко, Оля Дон, Тарас Лозинський та Віктор Чабаненко.

Також в ході церемонії відкриття конкурсу на території НПС ім. Т.Касимова відбулась закладка футуристичної капсули у стелу «Дружба». Від Укртранснафти послання передав конкурсант у номінації трубопровідник лінійний Анатолій Шевченко.

Капсулу із фаховими прогнозами керівників нафтотранспортних компаній стосовно розвитку технологій у нафтоперекачувальній галузі планують відкрити у 2023 році під час святкування десятиліття МАТН (Міжнародна асоціація транспортувальників нафти) на черговому конкурсі «Кращий за професією».

Нагадаємо, Укртранснафта провела конкурс Кращий за професією на початку липня. За результатами триденних змагань Товариство обрало кращих із кращих, які вже завтра, 6 серпня, представлять компанію на міжнародному рівні.