УКРТРАНСНАФТА ЗАКЛАЛА БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ НАФТОВИКІВ НА ХЕРСОНЩИНІ

Працівники АТ «Укртранснафта» висадили близько 200 саджанців берези на території Олешківського лісу у Херсонській області.

Зокрема, до заходу долучились працівники бази виробничого обслуговування «Херсон» та «Снігурівка», а також керівництво компанії та спеціалісти ДП «Олешківське лісомисливське господарство».

Реалізація ініціативи Укртранснафти відбувалась за підтримки «Олешківського лісомисливського господарства», яке надало саджанці берези, інвентар та виділило близько 1 га землі на території лісництва для висадження дерев.

Відновлення зеленого фонду відбувається відповідно до Екологічної політики, яка діє у Товаристві. Серед основних її завдань є зменшення екологічних ризиків, захист довкілля, мінімізація негативного впливу на нього та підвищення екологічної культури.

Укртранснафта не вперше проводить заходи з відновлення зелених насаджень. Минулого тижня працівники компанії долучились до відновлення лісу на Львівщині. А на початку листопада планується ще один захід з висадження дерев – у Кременчуці.

«Цей захід є доказом того, наскільки дбайливою, обачливою, соціально відповідальною та корисною є політика, якої дотримується керівництво компанії. Ці заходи вже стають традицією, тому що в різних містах нашої країни ми проводимо такі висадження дерев. І, думаю, що це відбувається далеко не ввостаннє», – зазначив заступник генерального директора АТ «Укртранснафта» Святослав Дацик.