Укртранснафта взяла участь у нараді з питань безпеки дорожнього руху

8-9 листопада 2017 на території  МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» відбулася нарада з питання безпеки дорожнього руху на підприємствах НАК «Нафтогаз України» .

Протягом наради було проаналізовано стан безпеки дорожнього руху та травматизму у наслідок дорожньо-транспортних пригод на зазначених підприємствах протягом 2017 року, а також можливі заходи щодо їх недопущення і зниження рівня виробничого травматизму у майбутньому.

Як зазначив під час наради директор філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Піта Ігор Михайлович: «Для нас безпека дорожнього руху є важливим пріоритетом, адже наші нафтопроводи простягаються на більше ніж 1700 км.  В автопарку філії 846 одиниць техніки та  10 фахівців, які займаються питанням безпеки руху в МН «Дружба». Станом за цей рік, на щастя, на підприємстві не відбулося жодної автотранспортної пригоди. Тож ми продовжуємо приділяти велику увагу безпеці дорожнього руху.»

Особливу увагу було приділено можливості впровадження кращих світових практик попередження автотранспортних пригод на підприємствах та міжнародного стандарту ISO 39001:2012 «Системи менеджменту безпеки дорожнього руху. Вимоги та настанова щодо застосування».

Крім того, були обговорені питання виконання вимог та профілактичних заходів безпеки дорожнього руху в автогосподарствах Товариства, управління ризиками професійних стресів водіїв в системі менеджменту безпеки дорожнього руху, застосування GPS моніторингу та страхування транспорту.

Також, в рамках наради було проведено відвідування об’єктів автогосподарств філії МН «Дружба» та тренінг з визначення ризиків виникнення дорожньо-транспортних пригод.