«УКРТРАНСНАФТА» ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ДЕСЯТОМУ ЗАСІДАННІ ПРАВЛІННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ТРАНСПОРТЕРІВ НАФТИ

27 листопада 2018 року в Пекіні (Китайська Народна Республіка) відбулося десяте засідання Правління Міжнародної асоціації транспортерів нафти (МАТН) під головуванням віце-президента PetroChina Company Ltd. Лін Сяо.

Делегацію АТ «Укртранснафта» очолив генеральний директор компанії Микола Гавриленко.

Під час засідання учасники Правління підсумували результати діяльності Асоціації за 2018 рік, актуалізували план дій на наступний, а також розглянули результати роботи трьох Постійних експертних груп з енергоефективності, постачання та юридичних питань. Також представники делегацій обговорили підсумки участі Асоціації в міжнародній нафтогазовій виставці ADIPEC, яка відбулась в Абу-Дабі (ОАЕ) 12-15 листопада, і хід підготовки МАТН до участі у 14-ій міжнародній виставці-конференції трубопровідних технологій PTC, проведення якої заплановано у березні наступного року в Берліні (ФРН).

Окрім цього, 26 листопада учасники засідання відвідали Пекінський нафтогазовий диспетчерський центр PetroChina Pipeline Company Ltd.

Довідково: МАТН була створена у 2013 році в Празі. Асоціація є міжнародною некомерційною та неурядовою організацією, основними завданнями якої є всебічне сприяння забезпеченню безперебійного постачання нафти та нафтопродуктів на міжнародні енергетичні ринки, а також розвиток взаємовідносин між її учасниками. На сьогодні до складу МАТН входить вісім компаній: з Чехії, Росії, Словаччини, Білорусі, Угорщини, Казахстану, України («Укртранснафта») та Китаю.