УКРТРАНСНАФТА ВЗЯЛА ЧОТИРИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

Четверо працівників АТ Укртранснафта посіли призові місця на Міжнародному конкурсі Кращий за професією, який цьогоріч пройшов у м. Атирау (Республіка Казахстан).

Третє місце у номінації трубопровідник лінійний посів Анатолій Шевченко, у номінації оператор НПС «бронзу» виборола Наталія Подубінська. Також третє місце у номінації електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування зайняв Дмитро Мілованов та лаборант хіманалізу Оля Дон.

Усього у конкурсі взяло участь 44 учасники, які представили найбільші нафтотранспортні компанії – АТ КазТрансОйл, ПАТ Транснефть, АТ Укртранснафта, ВАТ Гомельтранснефть, Групу MOL, та CNPC. Від Укртранснафти за першість у восьми професіях боролись восьмеро працівників, які перемогли у місцевому конкурсі фахової майсерності, що пройшов на початку липня на ЛВДС Броди (Львівська обл.), а саме: трубопровідник лінійний Анатолій Шевченко (ТО у м. Кременчук), оператор НПС Наталія Подубінська (ТО у м. Львів), електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Дмитро Мілованов (ТО у м. Кременчук), лаборант хіманалізу Оля Дон (ТО у м. Кременчук), слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Денис Дябелко (ТО у м. Кременчук), електрогазозварник Віктор Чабаненко (ТО у м. Одеса), слюсар з ремонту техустановок Руслан Островий (ТО у м. Кременчук) та оператор товарний Тарас Лозинський (ТО у м. Львів).