УКРТРАНСНАФТА ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ В ЕКСТРЕНИХ ЗБОРАХ ОПЕРАТОРІВ «ДРУЖБИ» ЧЕРЕЗ ЗАГРОЗУ ПОВНОЇ ЗУПИНКИ НАФТОПРОВОДУ

ВАТ «Гомельтранснефть Дружба» (Республіка Білорусь) у пятницю, 26 квітня, скликає у Мінську екстрені переговори керівників нафтотранспортних компаній у зв’язку із припиненням транспортування нафти на ділянці «Мозир-Адамово» та загрозою повної зупинки системи магістральних нафтопроводів «Дружба».

Відповідний лист білоруська компанія надіслала на ім’я керівника російського ПАТ «Транснефть», польського PERN S.A. та генерального директора АТ «Укртранснафта» Миколи Гавриленка. 

Під час зустрічі сторони планують обговорити можливі шляхи вирішення проблеми. 

Зазначимо, Укртранснафта продовжує транзит російської нафти південною гілкою магістрального нафтопроводу «Дружба» до Європи у стандартному режимі. 

Нагадаємо, 19 квітня 2019 року ВАТ «Гомельтранснефть Дружба» повідомила АТ «Укртранснафта» про надходження з технологічної ділянки магістрального нафтопроводу АТ «Транснафта – Дружба» (Російська Федерація) нафти з погіршеними показниками якості. Білоруська сторона попросила РФ негайно застосувати всі необхідні заходи для недопущення можливих збитків та інших негативних наслідків.