УКРТРАНСНАФТА ОБРАЛА КРАЩИХ ЗА ПРОФЕСІЄЮ СЕРЕД ФАХІВЦІВ ТОВАРИСТВА

Львівській області на території найбільшої лінійної виробничо-диспетчерської станції «Броди» АТ «Укртранснафта» завершився конкурс «Кращий за професією» серед працівників компанії.

У конкурсі взяли участь 29-ро фахівців Укртранснафти, які представляли Територіальні офіси Товариства у Львові, Кременчуці та Одесі.

Першість у десяти номінаціях (професіях) учасники виборювали упродовж трьох днів. У перший день змагань учасники пройшли теоретичну частину конкурсу (тестування), а впродовж двох наступних виконували різноманітні практичні завдання, що стосувались їхнього фаху.

За результатами триденного марафону конкурсні комісії визначили призерів за десятьма номінаціями:

Оператор нафтоперекачувальної станції

1 місце – Подубінська Наталія (Територіальний офіс у м. Львів)

2 – Кулибаба Анатолій (ТО у м. Кременчук)

3 – Кобченко Олександр (ТО у м. Одеса)

Оператор товарний

1 – Лозинський Тарас (ТО у м. Львів)

2 – Трушевський Максим (ТО у м. Кременчук)

3 – Курінний Олександр (ТО у м. Одеса)

Лаборант хімічного аналізу

1 – Дон Ольга (ТО у м. Кременчук)

2 – Нагорняк Лілія (ТО у м. Львів)

3 – Топоровська-Богданова Аліна (ТО у м. Одеса)

Трубопровідник лінійний

1 – Шевченко Анатолій (ТО у м. Кременчук)

2 – Петерлик Матвій (ТО у м. Львів)

3 – Паламарчук Микола (ТО у м. Одеса)

Електрогазозварник

1 – Чабаненко Віктор (ТО у м. Одеса)

2 – Дзьоба Микола (ТО у м. Львів)

3 – Сербіченко Андрій (ТО у м. Кременчук)

Слюсар з ремонту технологічних установок

1 – Островий Руслан (ТО у м. Кременчук)

2 – Романюк Ігор (ТО у м. Львів)

3 – Чернявський Андрій (ТО у м. Одеса)

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

1 – Мілованов Дмитро (ТО у м. Кременчук)

2 – Гром‘як Андрій (ТО у м. Львів)

3 – Крупник Сергій (ТО у м. Одеса)

Слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики

1 – Дябелко Денис (ТО у м. Кременчук)

2 – Стоцький Андрій (ТО у м. Львів)

3 – Ткачов Вадим (ТО у м. Одеса)

Машиніст крана автомобільного

1 – Масинець Василь (ТО у м. Львів)

2 – Книш Андрій (ТО у м. Кременчук)

Машиніст екскаватора одноковшового

1 – Василів Юрій (ТО у м. Львів)

2 – Пузіков Олександр (ТО у м. Кременчук)

3 – Комісарик Микола (ТО у м. Одеса).

Восьмеро спеціалістів зі списку абсолютних переможців на початку серпня відправляться до Казахстану, де змагатимуться за звання найкращих на міжнародному рівні.