УКРТРАНСНАФТА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ЗАПУСКУ КАПСУЛИ «ДРУЖБА» ІЗ ПОСЛАННЯМ ДО МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ НАФТОПРОВІДНИКІВ

На лінійно-виробничій диспетчерській станції «Броди» у Львівській області відбулась церемонія вкладення послання АТ «Укртранснафта» у футурологічну капсулу «Дружба». У заході взяли участь заступник генерального директора АТ «Укртранснафта» Ігор Піта, директор технічний Сергій Квач, начальник департаменту стратегічних ініціатив та розвитку Михайло Кравченко, радник генерального директора Олександр Шубка, начальник ЛВДС «Броди» Андрій Фігун та працівники станції.

У квітні 2019 року, за ініціативи казахської сторони, компанії-учасниці Міжнародної асоціації транспортувальників нафти (МАТН) запустили футурологічну капсулу «Дружба» за маршрутами систем магістральних нафтопроводів від казахстанської нафтоперекачувальної станції до Чехії. На ЛВДС «Броди» капсулу зустрічали 28 травня.

На своєму шляху вона зібрала вісім послань, присвячених новим ідеям та баченню розвитку нафтотранспортної галузі.

Капсула «Дружба» є своєрідним інструментом комунікації між сучасним поколінням нафтопровідників та майбутнім. У своєму зверненні Укртранснафта сформулювала професійний прогноз розвитку технологій у сфері нафтотранспорту на найближчі 5 років.

У серпні цього року під час урочистої церемонії відкриття міжнародного конкурсу «Кращий за професією» відбудеться закладення капсули на території НПС ім. Тараса Касимова у Республіці Казахстан.

Відкриття футурологічної капсули і оголошення звернень нафтотранспортних компаній відбудеться у 2023 році під час святкування десятиліття МАТН на черговому конкурсі «Кращий за професією».

Укртранснафта бере участь у міжнародному конкурсі «Кращий за професією» з 2017 року. Цього року у червні Товариство обиратиме кращих фахівців у сфері нафтотранспортної галузі серед своїх працівників, які у серпні представлятимуть Укртранснафту на фіналі міжнародного конкурсу, що пройде на території нафтоперекачувальної станції АТ «КазТрансОйл» у Республіці Казахстан.