Служба безпеки Укртранснафти вчасно попередила втручання в роботу нафтопровідної системи та негативний вплив на довкілля

03 листопада 2017 року, близько 01:00 години, завдяки злагодженим діям персоналу Філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» виявлено обладнання та місце підготовки до зловмисного втручання (врізки) в роботу нафтопроводу «Дружба» поблизу села Верчани Стрийського району Львівської області.

На місце події прибули представники оперативного підрозділу Стрийського відділу поліції Головного управління національної полії у Львівській області. В результаті проведених слідчих дій вилучено установку горизонтального наклонного буріння типу Navigator, близько 300 метрів пластикового шлангу діаметром 40 мм та інші речові докази. На підставі проведених слідчих дій відкрито кримінальне провадження за ч.3 с.15 ККУ (замах на злочин) та ч.1 ст.292 ККУ (пошкодження об’єктів магістральних нафтопроводів).

Злагоджена та чітка робота персоналу Філії «МН «Дружба» дозволила запобігти негативному впливу дій зловмисників на довкілля і забезпечити надійну та безперебійну роботу нафтопровідної системи.