ПЕРЕМОЖЦЕМ СПАРТАКІАДИ ПРАЦІВНИКІВ УКРТРАНСНАФТИ СТАЛА КОМАНДА З КРЕМЕНЧУКА

З 3 по 7 червня 2019 р. у м. Очаків (Миколаївська область) проходила XVII Спартакіада серед працівників Акціонерного товариства «Укртранснафта». Впродовж п’яти днів наші спеціалісти із Києва, Львова, Кременчука та Одеси виборювали першість у десяти видах спорту: шахах, шашках, волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, плаванні, гирьовому спорті, армспорті, перетягуванні канату та легкій атлетиці.

За результатами змагань із шахів переможне місце здобув працівник Товариства Михайло Дроботій (Львів). Найкращим у грі в шашки став Максим Гончаров (Кременчук).

Пальму першості за підсумками гри у волейбол здобула команда працівників Укртранснафти зі Львова – Андрій Фігун, Тарас Паньків, Тарас Дутчак, Олег Ратушняк, Василь Зінько, Роман Дутка, Віталій Герасимюк та Андрій Мигович. Друге місце серед волейболістів – за Кременчуком, третє – за Києвом.

Найпрудкішими у грі у футзал стали львів’яни. Перемогу для своєї команди у цьому виді спорту здобували: Василь Голубицький, Степан Свистун, Юрій Пикула, Олександр Романов, Роман Варик, Мирон Ілик, Володя Хомич та Сергій Драчук.

Перше місце у грі в настільний теніс вибороли працівники Укртранснафти із Кременчука. Найвправнішою у цьому виді спорту серед жінок стала Галина Цибуляк зі Львова, а серед чоловіків – Сергій Пономаренко з Кременчука.

У змішаній парній категорії перемогу здобули Вілена Федоренко та Сергій Пономаренко (Кременчук).

Найкращими у плаванні за командними результатами стали працівники головного офісу Товариства.

Серед жінок на дистанції 25 м найшвидшими були Вікторія Гамза-Лінецька (Кременчук), Наталія Солодаренко та Ольга Ємчук (Київ). Серед чоловіків на дистанції 50 м – Денис Макшанов (Одеса), Сергій Квач (Київ), а також Максим Акулов (Львів).

Перемогу в естафеті з плавання на дистанції 4 по 25 м вибороли Ольга Ємчук, Наталія Солодаренко, Сергій Квач та Анатолій Кривко (Київ).

Найпотужнішими у гирьовому спорті стали працівники Укртранснафти з Києва. Перемога ж в армспорті й перетягуванні канату – за львів’янами.

Легка атлетика з легкістю далася працівникам Укртранснафти з Кременчука.

Зокрема, найкращі показники за результатами естафетного бігу (4 по 100 м) у Наталії Миргородської, Вікторії Гамзи-Лінецької, Володимира Самкова та Максима Трушевського.

У загальному заліку перше місце серед учасників Спартакіади посіла команда працівників Укртранснафти з Кременчука.

Щиро вітаємо переможців цьогорічних змагань та всіх учасників спортивного заходу! Наснаги вам та натхнення до нових перемог!