НА ЛЬВІВЩИНІ СТАРТУВАВ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ» СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ УКРТРАНСНАФТИ

2 липня, у Львівській області на найбільшій лінійній виробничо-диспетчерській станції «Броди» АТ «Укртранснафта» розпочався фінальний етап конкурсу «Кращий за професією».

29 фахівців компанії, які здобули перемогу у відбіркових турах на рівні Територіальних офісів, сьогодні розпочали фінальну боротьбу за звання найкращого працівника Товариства у десяти номінаціях:

1. Оператор нафтоперекачувальної станції 2. Оператор товарний 3. Лаборант хімічного аналізу 4. Трубопровідник лінійний 5. Електрогазозварник 6. Слюсар з ремонту технологічних установок 7. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 8. Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 9. Машиніст крана автомобільного 10. Машиніст екскаватора одноковшевого.

Найкращих працівників Товариства визначатимуть протягом трьох днів. Перший день конкурсу присвячений теоретичним завданням, а завтра, 3 липня, на конкурсантів чекатиме практична частина змагань.

Визначення лідерів конкурсу відбудеться у четвер, 4 липня, і вже на початку серпня переможці цьогорічних фахових змагань серед працівників Укртранснафти поїдуть виборювати звання кращого на міжнародному конкурсі «Кращий за професією» у Казахстані.