МИКОЛА ГАВРИЛЕНКО ОЧОЛИВ НАФТОВИЙ ДИВІЗІОН НАФТОГАЗУ

Генеральний директор АТ «Укртранснафта» Микола Гавриленко призначений директором дивізіону «Нафта», до складу якого увійде Товариство. Відповідне рішення ухвалене правлінням НАК «Нафтогаз України» на засіданні 14 січня 2019 року.

У Групі Нафтогаз Микола Гавриленко, зокрема, куруватиме питання видобутку, переробки та продажу нафти і нафтопродуктів.               .

Також, згідно з рішенням акціонера, керівник дивізіону відповідає за досягнення установлених правлінням компанії фінансових, операційних та інших показників і підпорядковується правлінню Нафтогазу.

Наразі Микола Гавриленко продовжує виконувати обов’язки генерального директора АТ «Укртранснафта», яке увійде до складу нафтового дивізіону Групи Нафтогаз.

Окрім оператора нафтотранспортної системи України «Укртранснафта», у структуру дивізіону «Нафта» увійдуть: АТ «Укрспецтрансгаз», дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України» «Укравтогаз» та підрозділи АТ «Укргазвидобування» (Департамент реалізації, Філія Управління з переробки газу та газового конденсату Акціонерного товариства «Укргазвидобування»).

Довідково. Микола Гавриленко закінчив Донецький державний університет економіки і торгівлі за спеціальністю «Економіка підприємств» та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології». У листопаді 2015 року призначений генеральним директором АТ «Укртранснафта». З 1995 року працював на керівних посадах у ТОВ «Вік Ойл», має більш, ніж 20-річний досвід управлінської діяльності у нафтовій галузі.