Філія «Магістральні нафтопроводи «Дружба» АТ «Укртранснафта»
Функціональне призначення філії - здійснення операцій з приймання, зберігання, транспортування та здавання нафти згідно з укладеними договорами

Основним предметом діяльності МН «Дружба» є транспортування нафти магістральними нафтопроводами із збереженням якісних та кількісних показників для двох західноукраїнських НПЗ (м. Дрогобич і м. Надвірна) та транзитом до країн Європи.

Окрім того, філія МН «Дружба» здійснює експлуатацію об’єктів трубопровідного транспорту, запобігає аваріям, забезпечує охорону земель, вод та інших об’єктів навколишнього середовища від забруднення відповідно до чинного законодавства України.

Нафта російського походження надходить в Україну з ЛВДС (лінійно-виробнича диспетчерська станція) «Мозир» (Республіка Білорусь) та транспортується на приймально-здавальні дільниці нафти в Словаччині (ПЗД «Будковце») та в Угорщині (ПЗД «Фенешлітке»), на МНТ «Південний» (морський торгівельний порт «Южний», Україна) та на НПЗ (ВАТ «НПК «Галичина», м. Дрогобич) і ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (м. Надвірна).

Нафта українського походження транспортується до ВАТ «НПК «Галичина» нафтопроводами «Долина – Дрогобич», «Борислав – Дрогобич» і «Орів – Дрогобич».

До складу філії входять:
Магістральні нафтопроводи «Дружба»
Апарат управління (м. Львів)

Забезпечує адміністративне і диспетчерське управління об’єктами магістральних нафтопроводів, закріплених за філією, координує роботу структурних підрозділів філії, вирішує питання виробничої діяльності філії

Ремонтно-будівельне управління (РБУ)
Виконує капітальний та поточний ремонти, капітальне будівництво об’єктів магістральних нафтопроводів, а також інші будівельно-монтажні роботи на об’єктах АТ «Укртранснафта»

Нафтопровідні управління та приймально-здавальні дільниці

ЛВДС «Броди» та «Сколе», НПС «Плещівка», «Чижівка», «Куровичі», «Жулин», Закарпатська дільниця нафтопроводу «Дружба» (ЗДНД), Рівненське та Дрогобицьке нафтопровідні управління, приймально-здавальні дільниці «Фенешлітке» (Республіка Угорщина) та «Бутковце» (Республіка Словаччина), основною функцією яких є прийом нафти від суміжних підприємств, транспортування нафти магістральними нафтопроводами і здавання її споживачам, а також забезпечення надійної і безпечної експлуатації об’єктів магістральних нафтопроводів, закріплених за філією

Управління зв’язку
Забезпечує підрозділи філії технологічним та іншими видами зв’язку
Управління допоміжних виробництв
До складу якого входять: Плосківський м’ясоцех, (Рівненска обл., Острізький р-н, с. Плоске), завод з виробництва цегли (Львівська обл., Золочівський р-н, с. Солова), Львівський торгово-виробничий комплекс (м. Львів)
Галерея
МАГІСТРАЛЬНІ НАФТОПРОВОДИ «ДРУЖБА»
Контакти
«МАГІСТРАЛЬНІ НАФТОПРОВОДИ «ДРУЖБА»»
ФІЛІЯ АТ «УКРТРАНСНАФТА»

Піта Ігор Михайлович – заступник Генерального директора Товариства з організаційно-адміністративних питань по філії “МН “Дружба”

вул. Липинського, 12, Львів, 79000, Україна
Тел.: (0322) 91-97-40
Факс: (0322) 91-91-46
Email: officeDR@ukrtransnafta.com