Філія «Магістральні нафтопроводи «Дружба» АТ «Укртранснафта»
Функціональне призначення філії - здійснення операцій з приймання, зберігання, транспортування та здавання нафти згідно з укладеними договорами

Основним предметом діяльності МН «Дружба» є транспортування нафти магістральними нафтопроводами із збереженням якісних та кількісних показників для двох західноукраїнських НПЗ (м. Дрогобич і м. Надвірна) та транзитом до країн Європи.

Окрім того, філія МН «Дружба» здійснює експлуатацію об’єктів трубопровідного транспорту, запобігає аваріям, забезпечує охорону земель, вод та інших об’єктів навколишнього середовища від забруднення у відповідності з чинним законодавством України.

Нафта російського походження надходить в Україну з ЛВДС (лінійно-виробнича диспетчерська станція) «Мозир» (Республіка Білорусь) та транспортується на приймально-здавальні дільниці нафти в Словаччині (ПЗД «Будковце») та в Угорщині (ПЗД «Фенешлітке»), на МНТ «Південний» (морський торгівельний порт «Южний», Україна) та на НПЗ (ВАТ «НПК «Галичина», м. Дрогобич) і ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (м. Надвірна).

Нафта українського походження транспортується до ВАТ «НПК «Галичина» нафтопроводами «Долина – Дрогобич», «Борислав – Дрогобич» і «Орів – Дрогобич».

До складу філії входять:
Магістральні нафтопроводи «Дружба»
Апарат управління (м. Львів)

Забезпечує адміністративне і диспетчерське управління об’єктами магістральних нафтопроводів, закріплених за філією, координує роботу структурних підрозділів філії, вирішує питання виробничої діяльності філії

Ремонтно-будівельне управління (РБУ)

Виконує капітальний та поточний ремонти, капітальне будівництво об’єктів магістральних нафтопроводів, а також інші будівельно-монтажні роботи на об’єктах ПАТ «Укртранснафта»

Нафтопровідні управління та приймально-здавальні дільниці

ЛВДС «Броди» та «Сколе», НПС «Плещівка», «Чижівка», «Куровичі», «Жулин», Закарпатська дільниця нафтопроводу «Дружба» (ЗДНД), Рівненське та Дрогобицьке нафтопровідні управління, приймально-здавальні дільниці «Фенешлітке» (Республіка Угорщина) та «Бутковце» (Республіка Словаччина), основною функцією яких є прийом нафти від суміжних підприємств, транспортування нафти магістральними нафтопроводами і здавання її споживачам, а також забезпечення надійної і безпечної експлуатації об’єктів магістральних нафтопроводів, закріплених за філією

Управління зв’язку

Забезпечує підрозділи філії технологічним та іншими видами зв’язку

Управління допоміжних виробництв

До складу якого входять Плосківський м’ясоцех, (Рівненска обл., Острізький р-н, с. Плоске), Завод з виробництва цегли (Львівська обл., Золочівський р-н, с. Солова), Львівський торгово-виробничий комплекс (м. Львів)

Галерея
МАГІСТРАЛЬНІ НАФТОПРОВОДИ «ДРУЖБА»
Контакти
«МАГІСТРАЛЬНІ НАФТОПРОВОДИ «ДРУЖБА»»
ФІЛІЯ ПАТ «УКРТРАНСНАФТА»

Піта Ігор Михайлович – заступник генерального директора,
директор філії 

вул. Липинського, 12, Львів, 79000, Україна
Тел.: (0322) 91-97-40
Факс: (0322) 91-91-46
E-mail: mailbox@druzhba.lviv.ua
www.druzhba.lviv.ua