«ДОСТУПНЕ ТЕПЛО»: НАФТОГАЗ ПРОПОНУЄ ПРАЦІВНИКАМ ГАЗОВІ КОТЛИ З ВИГОДОЮ ДО 40%

Група Нафтогаз хоче зробити доступнішим придбання та встановлення енергоефективних газових котлів для своїх працівників. Це допоможе зменшити споживання газу, а, отже, і скоротити витрати на опалення.

Програма «Доступне тепло», яка запланована до запуску цієї весни, передбачає участь в ній працівників Групи Нафтогаз, у тому числі й Укртранснафти, в таких варіантах:

Варіант 1. Ви просто купуєте котел та додаткове обладнання із корпоративною знижкою Групи Нафтогаз до 20%.

Сьогодні якісні енергоефективні газові котли коштують від 15 до 65 тис. грн. Розмір знижки для наших співробітників становитиме до 20% в залежності від обраної моделі котла та загальної кількості учасників програми. Чим більше учасників – тим більші знижки!

Варіант 2. Ви купуєте в кредит котел та додаткове обладнання із корпоративною знижкою Групи Нафтогаз до 20% та додатково отримуєте компенсацію вартості котла та всіх супутніх витрат (включаючи монтаж) у розмірі 35%.

Компенсація сплачується за рахунок Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) за програмою IQ energy.

Для отримання часткової компенсації Вам буде необхідно: придбати обладнання, провести монтаж, інші роботи та послуги відповідно до умов та правил програми IQ energy, надати необхідні документи до програми IQ energy, а також бути готовим надати представникам IQ energy доступ до нового котла для підтвердження факту його придбання та встановлення.

Спеціалісти програми «Доступне тепло» проконсультують з будь-яких питань.

Якщо Ви зацікавлені в участі в цій програмі Групи Нафтогаз, пропонуємо заповнити коротку анкету за цим посиланням – https://goo.gl/forms/ZNLx5kQpzO3bt4Lc2 або скористайтеся QR-кодом:

Анкети приймаються до 30 березня включно.

У разі виникнення запитань звертайтеся за номерами:  (095) 110-20-19, (067) 110-20-19