Конфліктна комісія

У разі виникнення спірних питань щодо процедур закупівель (відхилення пропозиції, невірна кваліфікація тощо), ви можете надіслати скаргу на розгляд до Локальної конфліктної комісії (ЛКК).

Звертаємо увагу: скарга підлягає розгляду лише за умови, що вона подана контрагентом не пізніше трьох робочих днів з моменту оприлюднення рішення замовника – ПАТ «Укртранснафта». Скарги надсилаються офіційними листами на адресу: вул. Московська, 32/2, Київ, 01010, Україна.

Склад Локальної конфліктної комісії:

1. Сінгаєвський Костянтин Іванович – начальник Департаменту прогнозування ризиків та інформаційного захисту, голова Комісії;
2. Михайльо Віталій Вікторович – член дирекції, член Комісії;
3. Колесник Олександр Володимирович – начальник Управління матеріально-технічного постачання, член Комісії;
4. Симонов Сергій Володимирович – начальник відділу загальноправової роботи Управління правового забезпечення договірної та загальноправової роботи, член Комісії;
5. Меленівська Ярослава Валеріївна – начальник Департаменту економічної, інвестиційної та фінансової політики, член Комісії.

Більше інформації – в «Положенні про локальну конфліктну комісію ПАТ «Укртранснафта».

За роз’ясненнями щодо оскаржень рішень про закупівлю звертайтесь до члена ЛКК, начальника Управління матеріально-технічного постачання ПАТ «Укртранснафта» Олександра Колесника:

+380 44 201 57 13